+90 (312) 285 42 00 info@kaanaluminyum.com
Pztesi-Cuma: 8:00 - 18:00 Cmtesi / Pazar: Kapalı
Demirciler Sitesi 1.CaddeNo:156 Altındağ/ANKARA

Fotoselli kapılar, diğer bir adı ile otomatik kapılar, günümüzün en çok kullanılan ürünlerinden bir tanesi olmak ile birlikte, iş yerlerinden avm ve apartmanlara kadar pek çok mekanda tercih edilmektedirler. Özellikle kullanışlı olması, insan sensörlü olarak hareket etmesi ve otomatik özelliklere sahip olması nedeniyle pek çok firma tarafından tercih edilen fotoselli kapılar, kaan alüminyum olarak firmamız tarafından da birbirinden farklı modellerde üretilmektedir. Fotoselli kapı noktasında oldukça fazla çeşit bulunan firmamızda aynı zamanda oluşturulan ürünler sağlam ve dayanıklı yapıdaki ürünler olduğu için uzun yıllar kullanılabilecek şekilde üretilebilmektedir.

CAM VE ALÜMİNYUM OLARAK OLUŞTURULABİLMEKTE

Firmamız tarafından oluşturulan fotoselli kapılar, cam ve alüminyum olmak üzere farklı ham maddelerden oluşturulabilmektedir. Genel olarak alüminyumdan oluşturulan fotoselli kapılar, bazı mekanlarda ya da hastanelerde veya daha kurumsal yerlerde, iç mekanlarda tercih edildiğinde, cam ham maddesinden de üretilebilmektedir. Otomatik kapı özelliği de taşıyan fotoselli kapılarda önemli olan düzenli olarak bakımlarının yapılması ve bir problem oluştuğunda hemen tamir edilmesidir. Bu noktada da bireylere detaylı hizmeti sağlayan kaan alüminyum, oluşabilecek herhangi bir problemde ya da bozulmada bireylere eksiksiz hizmet sağlayarak, ürünlerinin dayanıklılığının artmasına yardımcı olmaktadır. Cam ya da alüminyum içerikten oluşan fotoselli kapıların, daha detaylı görsellerine ise bireyler kaan alüminyum internet sitesinden kolaylıkla ulaşabilmektedirler.

FARKLI MEKANLAR ADINA FOTOSELLİ KAPI MODELLERİ

Firmamız tarafından oluşturulan fotoselli kapılar, kolay şekil alabilen,farklı boyut ve genişliklerde oluşturulabilen, kapılar olduğu için farklı mekanlar adına rahatlıkla tasarlanabilmektedirler. Fotoselli otomatik kapı oluşturmak isteyen bireyler adına geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kaan alüminyum, medya panelli kayar fotoselli kapı, eğitimli fotoselli kapı, prizmatik fotoselli kayar kapı ve kendinden hava perdeli otomatik kayar kapı seçenekleri ile bireylere birbirinden farklı otomatik kapı seçeneği oluşturmaktadır. Her geçen gün farklılaşan ve çeşitlenen fotoselli kapı seçenekleri, maliyet açısından diğer kapı modellerine göre biraz daha pahalı olsa da kullanım kolaylığı ve estetik görünüşü dikkate alındığında verilen parayı ve uğraşan hak eden kapılar olmaları nedeniyle kullanım alanları yaygınlaşmaktadır.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşın.