+90 (312) 285 42 00 info@kaanaluminyum.com
Pztesi-Cuma: 8:00 - 18:00 Cmtesi / Pazar: Kapalı
Demirciler Sitesi 1.CaddeNo:156 Altındağ/ANKARA

Dayanıklılığı ve uzun ömürlü kullanımı sebebiyle alüminyum ürünler geçmişten günümüze hiçbir zaman işlevselliğini kaybetmeden geniş kullanım alanları sağlamıştır. Gerek pencereler gerek cephe kaplamaları gerekse diğer tüm alanlarda alüminyum kalitesi her zaman tercih edilir olmuştur. Bu nedenle alüminyum sektörüne atılan girişimci sayısı da oldukça fazladır. Ancak oldukça büyük profesyonellik gerektiren alüminyum sektöründe doğru hizmet sağlayıcısı ile çalışmak, kalite ile mutlak şekilde doğru orantılıdır.

Alanında 25 yıllık sektörel tecrübesi ile alüminyum ürünler sektörünün en önde gelen firmalardan bir tanesi olan Kaan Alüminyum olarak, bu sektörde Türk halkına en kaliteli ve en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşıyoruz. Amacımız müşterilere sunulan hizmet konusunda en yüksek güven oranlarına sahip olan, en çok tercih edilen, her zaman için ilkleri başarmış ve başarmaya devam edecek olan ve sektördeki rekabetin öncülüğünü yürüten bir firma olarak yolumuza devam etmektir. Her zaman için birincil önceliğimiz, müşterilerimize diğer tüm firmalara oranla daha kaliteli hizmeti daha uygun fiyata, garantili şekilde estetik güzellik ve pratik kullanımı ile sunmaktır. Günümüz koşullarında birçok firmanın yaptığını yapmadan, çevre ve insan sağlığı konusuna öncelik vererek, doğa dostu ürünler ile çalışmalarımızı sürdürmeye önem veriyoruz. Ülke standartlarının üzerinde bir hizmet kalitesi sunarak sektörün başını çekmek temel hedeflerimiz arasındadır.

Çalışma kadrosu olarak bakıldığında tüm ekibimiz Türkiye’nin alüminyum sektöründe en uzman kişilerinden oluşmuş deneyimli bir kadronun birer parçasıdır. Her zaman için müşteri odaklı, pratik çözümler sağlayan güler yüzlü hizmet anlayışı çerçevesinde işlerini yürütmektedirler. Bu güzel ve özel ekiple birlikte Türkiye’de alüminyum sektöründe her zaman için bayrağı bir adım daha öteye taşımak için çalışmaya devam ettik ve edeceğiz.

Misyon & Vizyon

Misyonumuz

Bizim Kaan Alüminyum olarak misyonumuz, her zaman daha kaliteli, daha uzun kullanım süresine sahip, daha pratik ve daha estetik görünümlü ürünler üretmek ve bu ürünleri en doğru şekilde müşterilerimize ulaştırmak ve hizmet sonrası takibini gerçekleştirmek. Tüm bunları gerçekleştirirken doğaya asla ve asla zarar vermiyoruz. Dürüst ve güvenilir çalışma ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktan da asla vazgeçmiyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz son teknoloji ve Avrupa düzeyinde aletler ve malzemeler kullanarak hiçbir zaman yerimizde saymadan her zaman hizmet kalitesini bir adım öteye taşıyarak ve uzman kadromuzu daim tutarak en iyi hizmeti sağlamaya devam etmektir.

Sunduğumuz Temel Hizmetler

  • Alüminyum Cephe Giydirme
  • Alüminyum Dış Cephe
  • Strüktürel Silikon Cephe
  • Kompozit Panel Kaplama
  • Seramik Cephe Kaplama
  • Transparan Cephe Kaplama
  • Klasik Kapaklı Giydirme Cephe
  • Kurşun Geçirmez Kapı ve Pencere
  • Fotoselli Kapı

Yukarıda saymış olduğumuz hizmetler günümüzde Türkiye’de ve dünyada sıklıkla tercih edilen ve alüminyum sektörünün bel kemiğini oluşturan hizmetlerdir. Bu hizmetleri Kaan Alüminyum isimli markamız bünyesinde en kaliteli malzemeleri kullanarak ve profesyonel işçilik ile tamamen kendi bünyemizde üretip, müşterilerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimizi garantili bir şekilde sunuyor, sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz. Kurulum aşamasında sizin istek ve önerilerinizi dikkate alıyor, bunlara göre hareket ediyoruz. Teslimat sonrasında herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunuzda sizlere her türlü desteği ve yardımı sağlıyoruz. Sunmuş olduğumuz ürünlerde kullanım aşamasında herhangi bir aksaklık veya deformasyon yaşamanız durumunda gerekli onarım veya değişim hizmetini sağlıyor, bu konudaki hizmetlerimizi de maksimum hızda gerçekleştiriyoruz.

Eğer sizin de yukarıda saymış olduğumuz alüminyum sektörü hizmetlerinden bir veya birkaçına ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken Kaan Alüminyum firmamız ile iletişime geçmek ve gerisini Kaan Alüminyum’un tecrübeli ellerine bırakmak.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bize ulaşın.